Satın alınan ürün yumurta olduğu ve belirli bir son tüketim tarihi bulunduğu için ürünlerin iadesi söz konusu olamamaktadır..

Ancak bununla birlikte, kargo şirketi tarafından teslim edilecek özel ambalajda içindeki yumurtalara zarar verebilecek nitelikte bir hasar olması veya yumurtalarda son kullanım tarihine ilişkin bir sorun tespit edilmesi durumunda ürünler iade alınmamakla birlikte tarafınıza yeni ürün gönderilmekte ve ürün ücreti veya kargo ücreti tarafınızdan talep edilmemektedir.

Bu çerçevede özel ambalaj tarafınıza kargo yetkilisince teslime edilirken, ürünlerde herhangi bir hasar varsa, lütfen kargo görevlisine bu duruma ilişkin bir tutanak düzenletin, kargoyu teslim almayın ve bu tutanağın okunaklı bir şekilde çekilmiş fotoğrafını veya kendisini e-posta ile gerekli açıklamayı da yapmak suretiyle firmamıza iletin. Durumun, kargo şirketinin hatasından veya son kullanım tarihiyle ilgili bir sorundan kaynaklandığının tespiti durumunda tarafınıza yukarıda belirtildiği üzere yeni ürün gönderilecektir.