DEDE Tarım Hayvancılık Organizasyon San. ve Tic. A.Ş. olarak kullanıcılarımızın güvenli alışveriş yapabilmesi için gizlilik politikamızı siz değerli kullanıcılarımızla paylaşıyoruz.

1- Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2- Bize verdiğiniz kişisel bilgiler hiçbir şekilde diğer kullanıcılarla paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgileriniz, üç temel amaç için saklanacaktır: a) Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek b) Karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak c) Dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

3- Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilirsiniz. Bir başka kullanıcının sizinle ilgili bilgilere ulaşması mümkün değildir.

4- Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Web Sitemizle ilgisi olmaksızın sizinle ve ilgili Banka veya Kredi Kartı Kuruluşu arasında online olarak gerçekleşmektedir. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Web Sitemiz tarafından KESİNLİKLE görülmez ve kaydedilmez. Kişisel ve kart bilgileriniz en üst seviye güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır. Bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü taraflar bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.

5- Müşterilerimizin Web Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

6- Web Sitemizdeki üyeliğinizden ayrılmak için sitemizdeki “Üyelikten Ayrıl” menüsünü kullanabilirsiniz.

7- Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Web Sitemiz sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda info@dedefarm.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.